You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AHMETGRDL İLE PROFESYONELWORDPRESS WEB SİTELERİ

AHMETGRDL İLE PROFESYONELWORDPRESS WEB SİTELERİ

Banned
AHMETGRDL İLE PROFESYONELWORDPRESS WEB SİTELERİ
Kim bu Ahmet Grdl? AhmetGrdl, iç dünyasında yaşadığı fırtınaları, çırpınışları, var oluş sürecini takipçileri ve arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen aslında sıradan belki de sıra dışı biri ama sizden biri bu net.
Kafası kendinden bile güzel bu arkadaş birçok başarılı işi de yapmaktadır. Yaptıklarını da artık ve belki yeniden onu takip eden ve sevenleriyle paylaşma vaktinin geldiğine inanmakta olduğundan blog'unu aktif hale getirmiştir.
Ne mi var bloğunda? Ne yok ki hem sevdiği ne varsa paylaşıyor hem de yaptığı işleri tanıtıyor. Dolu dolu bir blog hazırlamış yani beyefendi. Sloganına da çok uygun şekilde dizayn etmiş https://ahmetgrdl.com blogunu . ''Herkes kafasına, ritmine göre bir şeyler bulabilecek.''

Ne İş yapar Ahmet Grdl?

Aslına bakarsanız çok iş yapar ama bir kısmını saymakta fayda vardır. Web tasarım, kurumsal web tasarım, seo hizmetleri, güncel web servisinin bakımları güncellemeleri ve arama motoru optimizasyonu. Bunların hepsinde pek bir beceriklidir kendileri.
Ahmet Grdl Bionluk sitesi üzerinden özellikle 2 iş unsuru üzerine çok yoğunlaşmış durumdadır.

Site içi seo hizmeti: Hem de uygun fiyata yapmaktadır.
Bu hizmetin içeriği olarak ise şu işlemleri yapmaktadır;
1.Seo hatalarını raporlama
2.Seo yöntemlerini raporlama

Profesyonel Wordpress web sitesi kurmak: Hem de bütçenizi uygun şekilde. Ahmet Grdl, firmalara veya şahıslara özel mobil uyumlu ve dinamik web tasarımları yapabilmektedir. Bu işi yaparken şu hizmetleri de sunmaktadır.

1.Firma ile ilgili örnek web sitesi inceleyerek neler yapılacağı planlanır.
2.Sayfada kullanılacak görseller seçilir ve düzenlenir.
3.Demo sayfa hazırlanıp, düzenlenir ve onayınıza sunulur
4.Hazırlanan içerikler sayfaya eklenir ve sonrasında yayına sunulur.
5.Mobil cihaza uyumlu responsive tasarım hazırlanır
6.Teslimle başlayan süreçte 1 hafta ücretsiz teknik destek verilir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pars Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.